"Najstarszym i najsilniejszym uczuciem ludzkości jest strach, a najstarszym i najsilniejszym rodzajem strachu jest strach przed nieznanym "
HP Lovecraft.

Lovecraft napisał te słowa w 1920 roku, ale wciąż są prawdziwe dzisiaj, zwłaszcza w miejscu pracy. Wielu rozpaczliwie pragnie zmiany pracy, a jednak jesteśmy przerażeni, kiedy to nastąpi. Ale zmiana jest nieunikniona (i niezbędna,np. dla przedsiębiorców, aby przetrwać i rozwijać się), więc musisz nauczyć się, jak przezwyciężyć te obawy. Jest wiele osób, które obawiają się zmian w pracy, obawiają się z różnych powodów: strach przed porażką, lęk przed sukcesem i strach przed nieznanym.

Mówią, że jedyną osobą, która naprawdę lubi zmianę jest dziecko z mokrą pieluszką”. Dlaczego? Jesteśmy stworzeniami z przyzwyczajeniami i zmiany w pracy mogą nas zmusić do ruszenia ze strefy komfortu.

W zależności, jak my patrzymy na zmiany lub jak to jest przedstawiano nam przez pracodawcę, może być bardziej lub mniej stresujące i wywołać wiele obaw. Są sposoby aby znaleźć odwagę i sposoby na to aby zmiana była możliwa, a strefa komfortu została przez nas stworzona gdzie indziej, w innym miejscu.

Jedyną Stałą jest Zmiana.

 
Umów się
na spotkanie


Jeżeli chcesz zasięgnąć informacji, umówić się na spotkanie.

+48 600 462 626

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

FORMULARZ