Choć mężczyźni nie mają w zwyczaju prosić o pomoc, ani jej szukać, mam nadzieję, że skoro się tu znalazłeś będę mogła Cię wesprzeć w znalezieniu rozwiązań dla ciebie.

Zdaję sobie sprawę, że żyjesz w zupełnie innym świecie niż kobieta, wśród innych zasad, reguł i właśnie dlatego stworzyłam tu również miejsce dla ciebie.

Jeżeli masz poczucie że, musisz sobie radzić ze wszystkim bardzo dobrze i spełniać wszystkie oczekiwania społeczne, względem żony, córki, syna, matki, ojca i teściów, szefa, kolegów itd. Wszędzie wymaga się od ciebie dojrzałości, stałości, masz dawać poczucie bezpieczeństwa i nie rozumiesz pretensji jakie bliscy ci ludzie kierują do ciebie, Zapraszam cię do kontaktu ze mną, jeżeli chciałbyś znaleźć miejsce, gdzie spróbujesz dowiedzieć się, jak radzić sobie z otaczającymi cię wymaganiami.

Jest sposób, żeby dotrzeć do siebie i nie być samemu, wierzę w to i pomogę ci tam dojść.

Zdaję sobie sprawę z twojej samotności i ogromnym nacisku jakiemu jesteś poddawany przez wszystkich, każdego dnia, w pracy, domu

Umów się
na spotkanie


Jeżeli chcesz zasięgnąć informacji, umówić się na spotkanie.

+48 600 462 626

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

FORMULARZ