Jeżeli jesteś w momencie w którym:

Masz wątpliwości jak sobie poradzić podczas zmian, jakie zachodzą w twoim życiu, nie wiesz jak postępować z rodzicami i rodzeństwem, macie kłopoty w komunikacji z partnerem z którym jesteś, masz wrażenie przytłoczenia, poczucie, że otoczenie zrzuca na ciebie zbyt dużo obowiązków i wymagań, nie możesz się wydostać z sieci rodzinnych uzależnień i nacisków, nie umiesz ułożyć dobrej relacji z innymi ludźmi, z partnerem, masz problemy w związkach lub kryzys w małżeństwie, czujesz się bezradna i masz uczucie życiowego zagubienia, masz wątpliwości, co do własnej wartości, nie umiesz utrzymać tworzonego przez ciebie związku, zastanawiasz się nad wyborem zawodu, nie jesteś zadowolona z aktualnej pracy, ale nie wiesz dlaczego.

A może chcesz dokonać zmian, ale nie wiesz od czego zacząć, chciałabyś popracować nad poczuciem własnej wartości, spełnieniem w pracy, budowaniem trwałych relacji, nauczyć się nowych kompetencji?

Zapraszam cię na spotkanie. 

Warto zainwestować w siebie i swoje życie. Możesz być szczęśliwa, pod warunkiem, że dasz sobie szansę.

Nie ma takiej sytuacji z której nie ma wyjścia, prawie zawsze jest kilka rozwiązań, pokażę Ci je, a Ty będziesz miała możliwość dokonania wyboru, który Cię uszczęśliwi i pomoże znaleźć wyjście z obecnej sytuacji.

Umów się
na spotkanie


Jeżeli chcesz zasięgnąć informacji, umówić się na spotkanie.

+48 600 462 626

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

FORMULARZ