Terapia małżeńska/partnerska jest szczególnie przeznaczona dla osób, które nie mogą uzyskać wzajemnego porozumienia. Podjąć ją mogą zarówno pary, które pragną tylko polepszyć jakość swojego związku albo chcą zapobiec problemom mogącym wyniknąć u nich w przyszłości, jak i te pary, które już rozważają decyzje o rozwodzie. To właśnie dla nich często terapia małżeńska stanowi ostatnią deskę ratunku.

Pierwsze spotkanie w gabinecie terapeutycznym ma formę konsultacji. Terapeuta zapoznaje się z parą, która zwróciła się do niego o pomoc, rozmawia z każdym z partnerów, obserwuje ich wzajemną komunikację oraz prosi o krótką charakterystykę historii ich związku i problemów, z którymi przyszli. Często pyta jakie oczekiwania mają obojga partnerzy co do rezultatów podjętej terapii małżeńskiej. Ważne, aby ustalić z góry częstość i długość kolejnych sesji oraz uzgodnić kwestie odpłatności.

 
Umów się
na spotkanie


Jeżeli chcesz zasięgnąć informacji, umówić się na spotkanie.

+48 600 462 626

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

FORMULARZ