Terapia może być naprawdę efektywną interwencją dla tych którzy poważnie chcą rozwiązać konflikt, uraz lub są w okresie przejściowym, takim jak np. stawanie się rodzicem, lub po prostu dla tych, którzy pragną pogłębić swoje wzajemne zaangażowanie względem siebie lub chcą poprawić komunikację i intymność.

W terapii pary, związek jest rozumiany jako klient - z własną osobowością i zachowaniem. Nie jest przypadkiem wybór partnerów jaki dokonujemy, a powodem tego może być więcej niż to, co dla ciebie oczywiste.

Dlaczego terapia pary? Wszystkie relacje mają własny proces rozwoju, w związku z tym, trudności lub kłopoty w związku mogą być ważnym etapem rozwojowym - okazją, by nie tylko rozwiązać problem, ale również pogłębić intymność i stworzyć znacznie silniejszą więź.

Ludzie często traktują relacje jak samochód – czyli zmieniają go tak często, jak to możliwe lub też dbając, szukają pomocy ekspertów, aby go utrzymać.

Umów się
na spotkanie


Jeżeli chcesz zasięgnąć informacji, umówić się na spotkanie.

+48 600 462 626

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

FORMULARZ