Co trzeba zrobić, aby być szczęśliwym w związku? Jeśli pracujesz, aby poprawić swoje małżeństwo , oto 10 nawyków szczęśliwych par.

1. Idź do łóżka w tym samym czasie.

Pamiętasz początek waszego związku, kiedy nie mogliście się doczekać, aby pójść do łóżka ze sobą, aby się kochać? Szczęśliwe pary opierają się pokusie, aby pójść do łóżka o różnych porach. Idą do łóżka w tym samym czasie, nawet jeśli jeden z partnerów budzi się wcześniej do pracy, podczas gdy ich partner śpi. Kiedy ich skóra dotyka się, to nadal czują jak powoduje to mrowienie (chyba że jeden lub oboje są całkowicie wyczerpani), czują się seksualnie podekscytowani.

2. Rozwijaj wspólne zainteresowania.

Po okresie fascynacji, uspokajacie się i wtedy zdajecie sobie sprawę, że macie kilka wspólnych zainteresowań. Ale nie ograniczacie działań, które możecie robić razem i się nimi cieszyć. Jeśli wspólne zainteresowania nie są obecne, szczęśliwe pary znajdują je i rozwijają. W tym samym czasie, należy pielęgnować zainteresowania indywidualne, to sprawi, że będziesz bardziej interesujący dla twojego partnera.

3. Spacer za rękę lub blisko obok siebie.

Szczęśliwe pary chodzą wygodnie trzymając się za rękę lub komfortowo obok siebie. Wiedzą, że to ważniejsze, aby być ze swoim partnerem, niż oglądać zabytki po drodze.

4. Są pełni zaufania i przebaczenia z założenia.

Kiedy mają sprzeczne argumenty lub problem i nie mogą go rozwiązać, szczęśliwe pary domyślnie sobie ufają i są wyrozumiali, zamiast pozostać nieufnymi a w konsekwencji pełnymi żalu.

5. Bardziej skupiają się na tym, co partner robi dobrze, niż na tym, co robi nie tak.

Jeśli skupisz się na rzeczach, które twój partner robi źle, zawsze możesz coś znaleźć. Jeśli spojrzysz na to, co robi dobrze, to też zawsze można coś znaleźć. Wszystko zależy od tego, co chcesz szukać. Szczęśliwe pary akceptują i podkreślają to co pozytywne.

6. Przytulają się, jak widzą siebie po pracy.

Nasza skóra ma pamięć "dobrego dotyku" (kochającego), "zły dotyk" (wykorzystywanie) i "brak dotyku" (zaniedbane). Pary, które witają się i przytulają utrzymują skórę skąpaną w "dobrym kontakcie".

7. Powiedz "Kocham cię" i "Miłego dnia" każdego ranka.

To jest świetny sposób, aby uzbroić partnera w cierpliwość i tolerancję na cały dzień. Przed każdym, każdego dnia, staną przeszkody, trzeba będzie zmierzyć się z korkami, długimi kolejkami i innymi przykrościami.

8. Powiedz "Dobranoc" każdej nocy, niezależnie od tego, jak się czujesz.

To mówi twojemu partnerowi, że niezależnie od tego, jaki jesteś zasmucony, zły na niego, że nadal chcesz być z nim w związku. Oznacza to, że to, co ty i twój partner macie jest ważniejsze niż jakikolwiek pojedynczy incydent lub sprzeczka.

9. „Co słychać?" Test w ciągu dnia.

Zadzwoń do partnera do domu lub do pracy, aby zobaczyć, jak upływa jego lub jej dzień, aby dostosować swoje oczekiwania po spotkaniu w domu po pracy. Na przykład, jeśli twój partner ma okropny dzień, to może być nierozsądne, aby spodziewać się jego/jej entuzjastycznego nastroju po powrocie.

10. Bądź dumny, że jesteś ze swoim partnerem.

Szczęśliwe pary są zadowolone z tego, że widywane są jako „razem”, poprzez okazywanie sobie publiczne jakiegoś czułego kontaktu, trzymanie się za rękę lub położenie dłoni na ramieniu lub kolanie lub z tyłu szyi. Nie dla pokazywania, ale dla informacji, że należą oni do siebie.

 

Szczęśliwe pary mają inne zwyczaje niż nieszczęśliwe. Zazwyczaj są to dyskretne zachowania, które mogą być z czasem automatyczne, ale żeby tak się stało, wymaga to trochę wysiłku.

Wyrobienie nawyku to około 21 dni, od dnia w którym zdecydujesz się codzienne powtarzać nowe zachowania, wtedy stanie się to nawykiem, więc wybierz jedno z zachowań na liście powyżej, zacznij je robić przez 21 dni i voila , stanie się nawykiem i poprawi Ci relacje z rodziną. A jeśli potkniesz się, nie rozpaczaj, tylko przeproś swojego partnera, poproś go o wybaczenie i na powrót wróć do wyrabiania nawyku. :-).

Być może warto spróbować...

Umów się
na spotkanie


Jeżeli chcesz zasięgnąć informacji, umówić się na spotkanie.

+48 600 462 626

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

FORMULARZ