Nie ma takiej sytuacji z której nie ma wyjścia, tylko my czasami go nie widzimy, przyjdźcie spróbujcie stworzyć wyjście!

Znajdziecie prawdziwą przyczynę kryzysu, znajdziecie to co was łączy, obalicie mity dotyczące małżeństwa, które nie pozwalają wam znaleźć wspólnego języka i poradzić sobie z trudnościami.

Jeśli zadajecie sobie pytania?

Czy ten związek , można jeszcze naprawić? Czy poradzimy sobie ze zmianami ? Dlaczego to, co nie było jakiś czas temu problemem, teraz sprawia taką trudność? Dlaczego jest inaczej niż przed ślubem? Dlaczego praca wydaje się ważniejsza niż ja? Dlaczego znajomi nie rozumieją, że się zmieniamy? Czy małżeństwo może trwać bez zaufania?

Czy jeżeli męczy cię poczucie winy przyznać się do wszystkiego? Czy para musi robić wszystko wspólnie? Czy małżonkowie powinni być najlepszymi przyjaciółmi? Czy muszą mieć wspólne zainteresowania? Czy pozwolić odejść partnerowi gdy chce, czy walczyć? Czy partnerzy jeżeli kochają, powinni rozumieć się bez słów? Czy przeciwieństwa waszych charakterów, to gwarancja na przyszłość? Czy dobre małżeństwo , to idealne partnerstwo?

Zapraszam do znalezienia odpowiedzi na te i inne pytania, które was nurtują w spokojnej i przyjaznej atmosferze.

Umów się
na spotkanie


Jeżeli chcesz zasięgnąć informacji, umówić się na spotkanie.

+48 600 462 626

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

FORMULARZ