(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-83260695-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Jeśli masz chwilowy kryzys lub właśnie jesteś na granicy rozwiązań stosowanych do tej pory i masz odwagę podjąć decyzję o szukaniu pomocy w rozwiązywaniu problemów w poczuciu bezpieczeństwa, spokoju i zaufania. Zapraszam cię na spotkanie.

Celem sesji będzie zidentyfikowanie problemu i poszukanie sposobów jego rozwiązania.

Pomogę ci pokonać trudności, które mają wpływ na ciebie i twoje życie, zyskasz szansę spojrzenia z dystansu na to co cię trapi, w życiu prywatnym lub zawodowym.

Decyzja o spotkaniu z osobą z zewnątrz nigdy nie jest prosta, ale podjęte działania dają szansę na zmianę życia.

Spróbuj, by mieć pewność wykorzystania wszystkich możliwości rozwiązania problemu, zanim zrezygnujesz i się poddasz.

To co działa u koleżanki, kolegi, niekoniecznie zadziała u ciebie i twojego partnera, dlatego warto spotkać się i spróbować.

Zapraszam cię do rozmów o życiu, o tym co dla ciebie najważniejsze, co zgubiło się po drodze, jak to odnaleźć albo gdzie szukać?

Znajdź swoje indywidualne rozwiązanie: czy terapia, czy psychoterapia, czy psycholog, czy ty i twoje zasoby i skierowanie przyszłość?

Umów się
na spotkanie


Jeżeli chcesz zasięgnąć informacji, umówić się na spotkanie.

+48 600 462 626

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

FORMULARZ